Spolupracující weby

www.bazartuning.com

 

TUNING KLUBY

Tuto stránku připravujeme !

Návštěvnost

MP-Design » Články » Obrazy
... obrazy tiskneme na kvalitní PVC plátno s vysokou bělostí a pevností. Tisk je prováděn solventním inkoustem a tím je zaručena dlouhá životnost, UV stabilita a otěruvrdornost.
 
      Obrazy na plátně dodáváme buď na napínacím dřevěném rámu.
                                                       
Dřevěný rám s kovovým háčkem
cena již od  130 Kč

Obraz na dřevěném rámu OBJEDNAT
 
Nabízíme tyto varianty Obrazů :

Obrazy z vašich fotografií

Kopie starých mistrů

na rámu připravujeme !
 
 ... u obrazu z vašich fotek si můžete vybrat z několika druhů efektů upravy fotografie ukázky zde.
Technické parametry :
               Aby byla zachována dobrá kvalita obrazu, doporučujeme 2 pixely (body) na 1mm obrazu. Příklad:pro obraz o velikosti 30 x 40 cm, potřebuji fotku s rozližením 600x800 bodů.
 
Velikost a tvar obrazu :
                 Velikost a poměr stran obrazu si můžete vybrat podle potřeby, nabízíme tyto poměry stran 1:1   1:2    1:1,5    1:3    1:4   1:5    Zaslanou fotografii můžeme upravit podle potřeby, tak aby výsledný obraz vypadal podle vaší představy. Minimální velikost obrazu je 20cm x 20cm, maximální velikost 150cm x 150cm.
 
Detail zakončení obrazu:

         Obrazy  standartně zakončujeme zahnutím plátna kolem rámu na kterém je ještě natištěn motiv. Proto je třeba počítat s 2cm místem pro ohyb z každé strany obrazu, který poté tvoří hranu rámu. Neumisťujte proto důležité části obrazu na jeho okraj !

         V případě že máte fotografii, která nemůže být z každé strany o 2 cm založena, můžeme obraz doplnit tištěným rámečkem v různobarevném provedení, který potom tvoří rámeček a hranu obrazu. Tyto požadavky prosím napište při objednávání do poznámek. My celý obraz graficky zpracujeme a zašleme náhled k odsouhlasení, teprve poté začne výroba obrazu.

  Detail rámu

20. 7. 2010 14:53:27