Spolupracující weby

www.bazartuning.com

 

TUNING KLUBY

Tuto stránku připravujeme !

Návštěvnost

MP-Design » Články » Magnetky

Magnetky a magnetické cedule

Magnetky a magnetické cedule
Magnetky a magnetické cedule ...

Samolepky tiskneme na kvalitní PVC fólii s vysokou lepivostí. Tisk je prováděn UV stabilizovanou barvou v rozlišení 360 nebo 720 DPI. Samolepku můžeme opatřit laminací, čímž se zvýší její životnost až o 100%. Vyrobíme vám i jeden kus, tak i tisícové série na které vám poskytneme množstevní slevy.

 

Magnetky na lednici
Magnetky na lednici

Originální magnetku Vám vytvoříme ze zaslané fotografie. Magnetku můžete doplnit o jakýkoli text. Magnetku můžete umístit na všechny kovové předměty ( lednička, automobil, plechové tabule atd.) Ze zaslaných podkladů vytvoříme náhled, který vám pošleme k odsouhlasení.

  ceny již od 70,- Kč         dodání 5 až 14 dní ukázky objednat

 

Magnetické TAXI pruhy Vyrobíme vám i atipické ceníky s vaším logem či textem dle přání !
Taxi pruhy a ceníky
Magnetické TAXI pruhy a ceníky vám vyrobíme přímo na míru vašim požadavků, které můžete specifikovat do poznámek nebo zaslat na e-mail: info@mp-design.cz . Používáme kvalitní magnetické fólie o tl. 0.85 mm, které vyhovují všem požadavkům na profi využití. Nabízíme jak jednotlivé pruhy, tak i cenově výhodné sety. Snažíme se o co nejnižší ceny na trhu v porovnání s jinými výrobci.
  ceny již od 60,- Kč         dodání 5 až 14 dní ukázky objednat

 

Magnetické reklamy
Firemní magnety
Magnetické reklamní cedule vám vyrobíme přímo na míru vašim požadavků, které můžete specifikovat do poznámek nebo zaslat na e-mail: info@mp-design.cz . Používáme kvalitní magnetické fólie o tl. 0.85 mm, které vyhovují všem požadavkům na profi využití. Velikost a tvar magnetické cedule vyrobíme podle vašich požadavků. Snažíme se o co nejnižší ceny na trhu v porovnání s jinými výrobci.
  AKČNÍ ceny !                  dodání 5 až 14 dní ukázky objednat

 

Magnetky  pro AUTOŠKOLY
Autoškola - magnety
Magnetky pro autoškoly vyrábíme podle vašich požadavků na velikost a rozměr. Magnetku lze libovolně doplnit o vaše logo, libovolný text, kontakty atd. Používáme kvalitní magnetické fólie o tl. 0.85 mm, které vyhovují všem požadavkům na profi využití. Cena se kolkuluje podle velikosti a množství. Jednoduchý gr. návrh je v ceně. Objednávky a dotazy můžete zasílat na e-mail: info@p-design.cz .
  ceny již od 70,- Kč              dodání 5 až 14 dní ukázky objednat

3. 2. 2010 09:25:30